СУПЕР ПОПУСТИ ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ ВО SPORT REALITY

Новости
11.02.2019.

Дали се одлучивте што ќе му подарите на Вашиот партнер или партнерка за Денот на Вљубените? Sport Reality е тука да ви помогне да го одберете идеалното изненадување.

Во продавниците на Sport Reality од 12 до 14.февруари, можеде да одберете супер подарок за вашите сакани со попуст од 15% на целиот асортиман и дури 30% на артиклите обележани со картичка АКЦИЈА.

Посетете нè и уверете се и самите дека со нашата широка и разновидна понуда гарантирано успешно ќе ја исполните вашата мисија за избор на подарок за Денот на Вљубените. Дел од понудата можете да видите ТУКА.

Sport Reality ви посакува среќен Ден на Вљубените!

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""