Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
03.12.2020.

Sport Reality во Палма мол ја продолжува својата приказна во поголема и подобрена продавница

Sport Reality со големо задоволство ги исвестува купувачите дека од 03 декември (четврток) во Палма мол продолжува во нова, поголема и подобрена продавница која нуди врвно шопинг искуство и досега најголем избор од најдобрите светски спортски брендови.

Одлична можност е за сите купувачи да најдат соодветен асортиман за сезонава - зимски обувки, облека и опрема по неверојатно ниски цени!

Во понудата на продавницата покрај зимскиот асортиман се вклучени повеќе категории, така што секој ќе може да најде парче за себе, без разлика дали се работи за спортски или lifestyle производи, за деца, тинејџери или возрасни.

Посетете не на големото реотворање на 03. декември (четврток) и искористете ги супер попустите од 20% до 60% на целиот асортиман кои траат сѐ до 06. декември (недела).

Kупувачите имаат можност да најдат асортиман и од  други реномирани спортски светски брендови: Nike, adidas, Reebok, New Balance, Converse, Lonsdale, Puma, Wintro, Kronos, CocomoSlazenger како и италијанските Lotto, Ellesse, Navigare, и уште многу други на едно место по најдобри цени!

Ве очекуваме со одличен избор и супер попусти на целиот асортиман од 03 до 06 декември во Палма мол, Тетово на прв кат!

Galary

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""