Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
15.02.2021.

НОВ БРЕНД ВО ПОНУДАТА НА SPORT REALITY - SERGIO TACCHINI

Уште неколку зимски денови и пролетта ќе пристигне. Обновувањето на гардеробата е нешто што сигурно ќе ве чека во наредниот период. Oваа сезона Sport Reality подготви нова понуда за своите купувачи. Само во нашите продавници, оваа пролет, можете да ги најдете најновите модели на брендот Sergio Tacchini.

На огромно задоволство на љубителите на спортска облека и обувки, новата колекција на Sergio Tacchini пристигна во продавниците на Sport Reality. Добро познатиот бренд, уште од своето основање во 1966 година, беше препознатлив по квалитетот и моделите кои имаат посебен стил. Тренерки, маици, дуксери, шорцеви е сѐ она што ќе можете да најдете во нашите продавници.

Светски познатиот Sergio Tacchini подготви квалитетна спортска облека и обувки кои сигурно ќе бидат неизоставен дел од гардеробата оваа пролет поради едноставната линија, трендовските бои и интересните детали. Целата линија е инспирирана од спортскиот стил, а при изборот на ткаенини, бои и стилови посебно внимание се посветува на иновациите, технологијата и дизајнот на производот.

Новите Sergio Tacchini модели можете да ги најдете во продавниците на Sport Reality или online.

Остави коментар

Trenutno nema komentara