Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
02.04.2021.

САМО ВО МЕСЕЦ АПРИЛ КУПУВАЈТЕ НА 10 РАТИ ВО SPORT REALITY

Супер пролетна ПРОМОЦИЈА во SPORT REALITY што едноставно не смеете да ја пропуштите.

До 30 април купувајте на 10 РАТИ во сите продавници на Sport Reality.

Искористете ги одличните пролетни попусти кои ги подготвивме за Вас и купете сè што посакувате од новите колекции на 10 РАТИ, без камата, без провизија, без скриени трошоци.

Како дел од попустите ги издвојуваме:

За 2 купени производи кои се обележани со картичка „1+1“ добивате 50% попуст на вториот поевтин производ, а за купени 3 производи, најевтиниот го добивате ГРАТИС.

Како и за купување на 2 или повеќе од обележаните производи од брендовите Nike, adidas, Reebok, Converse, Puma, New Balance и Skechers добивате 20% попуст.

Ве очекуваме до 30 април во нашите продавници да ги искористите одличните пролетни попусти и можност за купување на 10 РАТИ.

 

*Промоцијата за купување на рати важи само за лица вработени во компании и институции кои имаат склучен договор со Sport Reality за купување со административна забрана.

Остави коментар

Trenutno nema komentara