Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
19.05.2021.

ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ НА SPORT REALITY ВО СТРУМИЦА

Sport Reality ја отвора својата 14-та продавница во Македонија! Од четврток, 20 Мај во Струмица ќе биде присутен еден од најдобрите спортски ланци во регионот.

Подгответе се за големото отворањето со супер попусти од 20% до 60% на целиот асортиман кое трае до 22 Мај (сабота). Ве очекуваат многу изненадувања и двоен попуст за првите 14 купувачи!

Асортиманот на Sport Reality го сочинуваат голем број на спортски познати брендови како што се: Nike, adidas, Reebok, Converse, Puma, New Balance кои важат за едни од најдобрите светски брендови.

Исто така во понудата може да се најдат и следните брендови: Lotto, Sergio Tacchini, Kronos, Umbro, Cocomo, Slazzenger, Lonsdale и многу други брендови кои ќе станат дел од вашето секојдневие.

Најдобрата понуда на спортска облека, обувки и опрема по супер ниски цени, од сега чека на вас во Струмица, во ТЦ Глобал, на првиот кат.

 

Се гледаме на отворањето!

Остави коментар

Trenutno nema komentara