SPORT REALITY СЛАВИ ТРЕТ РОДЕНДЕН!!!

Новости
20.02.2019.

Дали сте расположени за нова шопинг забава? Sport Reality го слави својот трет роденден на 22.февруари, а за нашите верни купувачи подготвивме одлични попусти и дополнителни изненадувања на кои нема можете да им одолеете.

Во сите продавници Sport Reality во периодот од 22. до 24.февруари добивате роденденски попуст од 15% на целиот асортиман и супер попуст од 30% на артиклите означени со картичка АКЦИЈА. Освен тоа, за секоја сметка од 2.999 ден. добивате шолја за 1 ден., а за сметка од 4.499 ден. добивате фудбалска или кошаркарска топка по цена од 1 денар.

Придружете ни се на добро познатите локации и искористете ги роденденските попусти и убавите изненадувања и погодности кои ги нудиме!

Дел од нашата понуда можете да видите ТУКА.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""