Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
20.05.2021.

MID SEASON SALE ВО SPORT REALITY

Дали сте подготвени за големи СЕЗОНСКИ НАМАЛУВАЊА?

Започнува Mid Season Sale во Sport Reality, што значи дека е вистинско време оваа пролетна сезона да ги најдете вашите омилени модели на спортски обувки, облека и опрема по намалени цени.

Искористете ги одличните попусти од 20% до 60% на над 1.000 одбрани производи во нашите продавници и купете сè што посакувате од врвниот асортиман на најдобрите спортски брендови како што се: Nike, adidas, Reebok, New Balance, Converse, Puma и многу други.
Ве очекуваме до 15-ти Јуни на веќе добро познатите локации да ги искористите одличните пролетни попусти.

Trenutno nema komentara