Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
12.11.2021.

НАЈДОБРИТЕ СПОРТСКИ БРЕНДОВИ ПО НАЈДОБРИ ЦЕНИ ОТСЕГА ВО НАЈГОЛЕМИОТ SPORT REALITY ВО ЕAST GATE

Во Skopje East Gate Mall се отвори најголемиот и најдобриот SPORT REALITY!

Опремен со одличен асортиман, како и супер попусти за незаборавно шопинг искуство!

Sport Reality е концепт на продавници кој нуди широк асортиман од најдобрите спортски брендови со висок квалитет, по цени достапни за секого.

Во најновата и најголема продавница во Skopje East Gate Mall, SPORT REALITY нуди спортски производи од некои од најреномираните светски брендови како: Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse, Sergio Tacchini, Lotto, Kronos, Ellesse и многу други.

Ве очекуваме да ја посетите новата продавница во Skopje East Gate Mall за незаборавно шопинг искуство.

SPORT REALITY, најдобрите спортски брендови – по најдобри цени!

Се гледаме во East Gate Mall

Trenutno nema komentara