КУПИ НОВО И ДОБИЈ 40% ПОПУСТ НА ОБЕЛЕЖАНИ ПРОИЗВОДИ

Новости
04.02.2019.

Додека чекате да пристигне поубавото и сончево време, Sport Reality ви подготви ново изненадување.

Во периодот од 07 до 28.февруари во сите продавници на Sport Reality при купување на артикл од колекцијата означена со НОВО, остварувате супер попуст на артиклите означени со картичка АКЦИЈА.

Сигурни сме дека не треба да ја пропуштите оваа идеална шанса да се подготвите за претстојната сезона, а воедно и да се подновите со парче од зимската колекција по најниски цени досега.

Посетете ја најблиската продавница на Sport Reality и најдете спортски или lifestyle комбинации за Вас и Вашите најдраги. Дел од понудата можете да видите тука.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""