Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
16.03.2022.

SPORT REALITY ВО ГТЦ СО НОВ МОДЕРЕН ИЗГЛЕД

Шопингот треба да претставува уникатно искуство и затоа комплетно го трансформиравме Sport Reality во ГТЦ во модерна и моќна спортска продавница.

Асортиманот на Sport Reality го сочинуваат голем број на спортски познати брендови како што се: Nike, adidas, Reebok, Converse, Puma, New Balance, Kronos, Lotto кои важат за едни од најдобрите светски брендови, а во продавницата на Sport Reality покрај овие брендови ќе пронајдете и многу други на едно место по најдобри цени!

Ве покануваме да ја посетите комплетно реновираната продавница во ГТЦ приземје и да ги искористите тековните попусти кои ги имаме како и комбо акцијата за купени 2 или повеќе од обележаните производи да добиете дополнителни 30% попуст на цела сметка.

Најдобрата понуда на спортска облека, обувки и опрема по супер ниски цени, ве очекува во Sport Reality ГТЦ приземје!

Trenutno nema komentara