REEBOK SPRING КОЛЕКЦИЈА

Новости
19.04.2019.

Како и претходните сезони, така и оваа пролет Reebok ви носи колекција која покрај веќе проверената удобност, секако ќе биде забележана по својот минималистички дизајн , трендовски бои и впечатлива изведба на логото.

Новата колекција на Reebok за жени е симпатична и нуди одличен избор на бои кои ќе привлекуваат внимание кон вас и вашите патики. Може да се комбинира со најразлична облека, од фармерки па се до кратки шорцеви или капри панталони. Може добро да изгледа дури и  во комбинација со краток летен фустан!

Поради едноставниот спортски дизајн, врвниот квалитет на изработката, како и извонредната удобност, машките модели од колекцијата и оваа година ќе најдат бројни следбеници ширум светот. Сите модели се наменети за личности со класичен стил, кои сакаат комфорни и едноставни патики.

Се на се, нема да згрешите ако ја посетите најблиската продавница на Sport Reality или пак нашиот online shop каде што можете да ги видите патиките од најновата колекција на Reebok за жени и мажи, затоа што сите модели се модерни, одлично се комбинираат со различни стилови, а пред се – се удобни.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""