КУПИ ПОВЕЌЕ – ПЛАТИ ПОМАЛКУ ВО SPORT REALITY!

Новости
03.05.2019.

Без оглед на тоа дали станува збор за семеен шопинг или пак купување лично за себе, Sport Reality секогаш нуди фантастични погодности и врвен асортиман на облека и обувки за сите прилики.

Посетете ја најблиската продавница на Sport Reality до крајот на месец мај и остварете супер попусти на производите означени со картичка „АКЦИЈА“:

  • 10% ПОПУСТ за купување на еден производ,
  • 40% ПОПУСТ на вториот поевтин производ при купување на два производи,
  • 80% ПОПУСТ на третиот најевтин производ при купување на три производи означени со картичка „АКЦИЈА“.

Побарајте нè на добро познатите локации и искористете ја одличната можност да се подновите со парче облека или обувки од вашите омилени спортски брендови.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""