ШОПИНГ ДЕНОВИ ВО SPORT REALITY

Новости
23.05.2019.

Почнува шопинг забавата во Sport Reality!

Од 22. до 26. мај за нашите верни купувачи подготвивме специјални попусти на целиот асортиман на облека, патики и опрема од најдобрите спортски брендови:

  • 30% попуст на целата НОВА колекција, како и
  • дополнителни 15% попуст на артиклите со веќе намалени цени.

Посетете ги продавниците на Sport Reality и искористете ги одличните намалувања да набавите нови парчиња за вашата гардероба за сончевите денови кои надоаѓаат!

Дел од големата понуда можете да погледнете ТУКА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""