Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари
31.05.2019.

КЛАСИЧНИТЕ ПАТИКИ И ОБЛЕКА ОД NIKE КАКО ДЕЛ ОД СЕКОЈДНЕВИЕТО

Новата колекција на Nike која од неодамна е достапна во продавниците на Sport Reality е инспирирана од летото и сонцето. Со својата едноставност веднаш ги освои трендсетерите ширум светот.

Без разлика дали станува збор за вечерна забава, плажа или урбана градска авантура, вистинската облека и патики треба ја истакнат твојата посебност. Со оваа идеја како водилка Nike ни ја претставува новата колекција која добро се вклопува во секаков стил: спортски, елегантен или урбан. Како резултат на тоа, колекцијата се карактеризира со минимализам, едноставност и класични парчиња.

Благодарение на материјалите кои се користени при изработка на новата колекција, сите парчиња облека обезбедуваат добра проветреност за жешките летни денови, а минималистичките линии и храбрите бои ги прават моделите одличен избор за било која прилика.

Моделите од новата колекција на Nike може да ги погледнете ТУКА.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""