Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари
11.06.2019.

ЛЕТНА АКЦИЈА ВО SPORT REALITY!

Температурите нагло растат, додека цените во Sport Reality драстично паѓаат!

За сите љубители на добар и паметен шопинг, одлична вест е дека од 10.јуни во сите продавници на Sport Reality започнува одлична летна акција со попуст од 20% на еден купен производ и 30 % попуст на купени два или повеќе производи обележани со картичка.

Посети ја најблиската продавница на Sport Reality и препушти се на летната шопинг еуфорија со супер попусти!

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""