ЛЕТНА АКЦИЈА ВО SPORT REALITY!

Новости
11.06.2019.

Температурите нагло растат, додека цените во Sport Reality драстично паѓаат!

За сите љубители на добар и паметен шопинг, одлична вест е дека од 10.јуни во сите продавници на Sport Reality започнува одлична летна акција со попуст од 20% на еден купен производ и 30 % попуст на купени два или повеќе производи обележани со картичка.

Посети ја најблиската продавница на Sport Reality и препушти се на летната шопинг еуфорија со супер попусти!

Остави коментар

Слични статии

02.
Dec.
2019.
Новости
Sport Reality и оваа сезона ве подготвува за ладните денови кои доаѓаат.
22.
Nov.
2019.
Новости
Добро познатиот спортски дизајн е споен со врвна удобност што ни носи тренди модели кои ќе бидат хит на градските улици.
string(0) ""
string(0) ""