ВРАЌАЊЕ ВО УЧИЛИШНИТЕ КЛУПИ СО SPORT REALITY ПОПУСТИ

Новости
15.08.2019.

Sport Reality секогаш е голема поддршка на учениците за нов почеток и успешна училишна година!

Подгответе ги вашите најмили за враќање во училишните клупи со голема заштеда, бидејќи во сите Sport Reality продавници до 15. септември, припремивме неверојатни погодности и тоа:

  • Со купување на посебно обележани Lotto тренерки во вредност од 2.990 денари или повеќе, добивате Lotto патики за 30 денари или
  • Со купување на омилените артикли од детскиот асортиман во вредност од 2.500 денари или повеќе, добивате Cocomo ранец за 30 денари.

Посетете не во најблиската Sport Reality продавница и уверете се во големиот избор на спортска облека, обувки и ранци.

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""