Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари
15.08.2019.

ВРАЌАЊЕ ВО УЧИЛИШНИТЕ КЛУПИ СО SPORT REALITY ПОПУСТИ

Sport Reality секогаш е голема поддршка на учениците за нов почеток и успешна училишна година!

Подгответе ги вашите најмили за враќање во училишните клупи со голема заштеда, бидејќи во сите Sport Reality продавници до 15. септември, припремивме неверојатни погодности и тоа:

  • Со купување на посебно обележани Lotto тренерки во вредност од 2.990 денари или повеќе, добивате Lotto патики за 30 денари или
  • Со купување на омилените артикли од детскиот асортиман во вредност од 2.500 денари или повеќе, добивате Cocomo ранец за 30 денари.

Посетете не во најблиската Sport Reality продавница и уверете се во големиот избор на спортска облека, обувки и ранци.

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""