SPORT REALITY КОЛЕКЦИЈА ЗА УДОБНА И ТОПЛА ЗИМА

Новости
22.11.2019.

Добро познатиот спортски дизајн е споен со врвна удобност што ни носи тренди модели кои ќе бидат хит на градските улици.

На полиците на Sport Reality продавниците стигна зимската колекција која ни носи облека и обувки кои се направени од топли, квалитетни и многу удобни материјали. Како и секоја колекција од овој тип и оваа содржи врвни ски јакни, лајфстајл јакни за секој ден, топли тренерки и дуксери, чизми, високи патики и останати модели кои се тука за да останеме згреени и суви во текот на дождливите и снежните денови.

Покрај сите висококвалитетни модели Ellesse, Wintro и Kronos ски јакни кои можеме да ги посакаме оваа зима и тренди модели на високи патики, Sport Reality ги носи и добро познатите Nike, adidas, Puma и Kronos зимски дуксери, тренерки, патики и тренди додатоци како капи, шалови и ракавици за секоја зимска комбинација да изгледа перфектно.

Внимателно бирана детска колекција опфаќа јакни, високи патики и чизми, меѓу кои се издвојуваат Kronos чизми за девојчиња и момчиња направени со посебна заштита на водоотпорен слој кој обезбедува вашите најмили да останат суви во текот на зимските игри во снег.

 

Сите модели од новата колекција може да ја погледнете ТУКА.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""