ДАЛИ ОВА ЌЕ БИДЕ ТВОЈАТА NIKE ЗИМА?

Новости
17.12.2019.

Кој вика дека зимата не може да биде топла и пријатна? Новата Nike колекција е тука да обезбеди поптполна удобност во текот на ладните денови.

За зимата 2019 година бредот се ослони на најдоброто од своето повеќегодишно искуство а акцент е ставен на моделите направени од топли материјали и интересни бои.

Колекцијата на топли, удобни, водоотпорни и тренди, патики и високи патики веќе стекна огромен број задоволни купувачи. Материјалите од кои се направени едноставно одговараат во секој зимски стајлинг.

Технологиите со кои се изработени Nike моделите нудат удобност и комфор, а притоа овозможуваат урбан и модерен изглед кој лесно ќе се спои со сите ваши комбинации.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""