Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари
17.12.2019.

ДАЛИ ОВА ЌЕ БИДЕ ТВОЈАТА NIKE ЗИМА?

Кој вика дека зимата не може да биде топла и пријатна? Новата Nike колекција е тука да обезбеди поптполна удобност во текот на ладните денови.

За зимата 2019 година бредот се ослони на најдоброто од своето повеќегодишно искуство а акцент е ставен на моделите направени од топли материјали и интересни бои.

Колекцијата на топли, удобни, водоотпорни и тренди, патики и високи патики веќе стекна огромен број задоволни купувачи. Материјалите од кои се направени едноставно одговараат во секој зимски стајлинг.

Технологиите со кои се изработени Nike моделите нудат удобност и комфор, а притоа овозможуваат урбан и модерен изглед кој лесно ќе се спои со сите ваши комбинации.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""