Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари
06.04.2020.

НОВА NIKE КОЛЕКЦИЈА ЗА COOL ИЗГЛЕД

И оваа пролет Nike ја донесе „cool“ колекцијата која ќе биде хит за сите генерации, а целата колекција можете да ја пронајдете во Sport Reality!

Новите Nike модели се „cool“, а креирани се за оние кои сакаат удобна и квалитетна облека со модерен дизајн. Чистите линии и едноставниот дизајн на Nike патиките и облеката многу лесно ќе се вклопат во сите стилови, без разлика дали станува збор за спортски, класичен или „casual“ изглед. Новата Nike колекција исто така се истакнува и со „пролетните“ бои кои дополнително го нагласуваат „cool“ изгледот.

Моделите од новата колекција можете да ги погледнете на нашиот Online shop.

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""