НОВА NIKE КОЛЕКЦИЈА ЗА COOL ИЗГЛЕД

Новости
06.04.2020.

И оваа пролет Nike ја донесе „cool“ колекцијата која ќе биде хит за сите генерации, а целата колекција можете да ја пронајдете во Sport Reality!

Новите Nike модели се „cool“, а креирани се за оние кои сакаат удобна и квалитетна облека со модерен дизајн. Чистите линии и едноставниот дизајн на Nike патиките и облеката многу лесно ќе се вклопат во сите стилови, без разлика дали станува збор за спортски, класичен или „casual“ изглед. Новата Nike колекција исто така се истакнува и со „пролетните“ бои кои дополнително го нагласуваат „cool“ изгледот.

Моделите од новата колекција можете да ги погледнете на нашиот Online shop.

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Jul.
2020.
Новости
Без оглед дали останувате во своите домови или патувате на некоја дестинација, новата Sport Reality колекција ги носи најудобните модели за ова лето.
05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
string(0) ""
string(0) ""