НОВАТА KRONOS И LOTTO КОЛЕКЦИЈА ПРИСТИГНА ВО SPORT REALITY

Новости
13.04.2020.

Новата Kronos пролетна колекција пристигна во Sport Reality. Спортските класици како дуксерите, патиките, тренерките и маиците со кратки ракави кои се дел од новата Kronos колекција се одликуваат со впечатливи бои и детали кои сигурно ќе бидат дел од „тредни“ изгледот оваа сезона. Kronos оваа сезона ја представи една од најдобрите lifestyle приказни и понуди производи кои покрај својата удобност се карактеризираат и со модерен изглед, интересни линии, како и помалку неочекувани бои и дезени. Направете избор кој ќе биде забележан и запамтен.

Lotto ја претстави својата пролетна спортска колекција и понуди обувки и облека кои можеме да ги користиме како во спортски, но и во елегантни комбинации што на вашиот стил ќе му даде урбана нота. Целата Lotto колекција можете да ја погледнете тука.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""