ОВАА ПРОЛЕТ ОДБЕРЕТЕ ЕДНОСТАВНОСТ И ЛЕЖЕРНОСТ

Новости
15.04.2020.

Во пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazenger и др. Сите модели се изработени од пријатни материјали, класични линии и интересни бои.

Новата колекција носи одлични модели стилизирани за атрактивни и самоуверени лица. Лесните и екстремно пријатни материјали се нешто на што е посебно внимавано, а дополнителната тренди нота е дадена со комбинациите на бои на пролетта, како жолта, црвена, сина и бела боја.

Патиките од новата колекција со впечатливи детали и неочекувани линии сигурно ќе ја освежат секоја ваша комбинација. Моделите на adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazenger и др. се вклопуваат одлично со секој стајинг, без разлика дали се работи за класични фармерки, здолништа, фустани или посериозни палта.

Погледнете ја новата колекција ОВДЕ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
13.
Apr.
2020.
Новости
Спортските класици како дуксерите, патиките, тренерките и маиците со кратки ракави кои се дел од новата Kronos и Lotto колекција се одликуваат со впечатливи ...
string(0) ""
string(0) ""