Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари
15.04.2020.

ОВАА ПРОЛЕТ ОДБЕРЕТЕ ЕДНОСТАВНОСТ И ЛЕЖЕРНОСТ

Во пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazenger и др. Сите модели се изработени од пријатни материјали, класични линии и интересни бои.

Новата колекција носи одлични модели стилизирани за атрактивни и самоуверени лица. Лесните и екстремно пријатни материјали се нешто на што е посебно внимавано, а дополнителната тренди нота е дадена со комбинациите на бои на пролетта, како жолта, црвена, сина и бела боја.

Патиките од новата колекција со впечатливи детали и неочекувани линии сигурно ќе ја освежат секоја ваша комбинација. Моделите на adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazenger и др. се вклопуваат одлично со секој стајинг, без разлика дали се работи за класични фармерки, здолништа, фустани или посериозни палта.

Погледнете ја новата колекција ОВДЕ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""