ПЛАТИ 2, ЗЕМИ 3

Новости
07.02.2019.

Подгответе се за топлите денови кои доаѓаат и заштедете. Во сите продавници на Sport Reality со купување на 2 маици од брендовите Kronos и Cocomo добивате 1 маица гратис.

Акцијата важи до 31. март 2019 година и се однесува на производите* од брендовите Kronos и Cocomo!

Ве очекуваме во продавниците на Sport Reality во:

  • Скопје - Веро Џамбо - II кат
  • Скопје - ГТЦ приземје
  • Велес - спроти судот
  • Струга - „Комплекс Рамо“ во близина на црквата св. Ѓорѓија
  • Тетово - плоштад
  • Teтово - Palma mall - I кат
  • Кочани - до поштата
  • Охрид - до чинарот
  • Прилеп - спроти пазарот
  • Битола - на Широк Сокак

*Производите кои се дел од акцијата; CCMT191200-01, CCMT191200-02, CCMT191200-04, CCMT191200-10, CCMT191200-11, CCMT191200-14, CCMT191201-14, KRT183100-01, KRT183100-02, KRT183100-03, KRT183100-04, KRT183100-05.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2020.
Новости
Sport Reality ги информира сите љубители на спортската облека и обувки дека повторно можат да ги посетат некои од нашите продавници и уживаат во купувањето н...
15.
Apr.
2020.
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazeng...
string(0) ""
string(0) ""