ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC PENY
ATHLETIC

ATHLETIC PENY

Код на производ: ATRF173308-03
4.090,00 MKD
4.090,00 MKD
2.863,00 MKD
Заштеда: 1.227,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 34
    *
  • 35
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Чизми ELB193283-01
3.283,00 MKD
Заштеда 30%
4.690,00 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Чизми ELB193283-80
3.283,00 MKD
Заштеда 30%
4.690,00 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Чизми LTRO183168-40
3.073,00 MKD
Заштеда 30%
4.390,00 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Чизми 20055L-BMLT
2.373,00 MKD
Заштеда 30%
3.390,00 MKD
Големина
27
27,5
28
28,5
29
29,5
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35
35,5
36
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2017
Бренд ATHLETIC
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""