KRONOS TOM
KRONOS

KRONOS TOM

Код на производ: KRB193101-03
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Кондури 65878-BLK
2.793,00 MKD
Заштеда 30%
3.990,00 MKD
Големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Кондури 65878-NVY
2.793,00 MKD
Заштеда 30%
3.990,00 MKD
Големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Кондури KARO193126-01
4.590,00 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Кондури KARO193306-35
3.090,00 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
44 44
45 45
46 46
47 47
42 42
43 43

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""