KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER BALU GS
KANDER

KANDER BALU GS

Код на производ: KARO193303-35
3.090,00 MKD
3.090,00 MKD
3.090,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 38
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Кондури 65878-BLK
2.594,00 MKD
Заштеда 35%
3.990,00 MKD
Големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Кондури 65878-NVY
2.793,00 MKD
Заштеда 30%
3.990,00 MKD
Големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Кондури KARO193126-01
4.590,00 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Кондури KARO193306-35
3.090,00 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд KANDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""