Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS MATRIX PS
KRONOS

KRONOS MATRIX PS

Код на производ: KRF213B104-03
Патиките Kronos MATRIX за деца се дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.. Detaljnije
2.390 MKD
2.390 MKD
1.434 MKD
Заштеда: 956 MKD
Извести ме за попуст
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Патиките Kronos MATRIX за деца се дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.

Гумениот ѓон ја покрива нивната нога и им дава стабилност.

Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед.

Долготрајниот ѓон е отпорен на абење.

Полу-длабокиот овозможува дополнителна удобност.

Нека нивните први чекори бидат исполнети со квалитет и удобност во патиките Kronos MATRIX.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Детски патики

• Боја: црна, сива, бела

Големина ЕУ големина Големина во cm
28
29
30
31
32
33
34
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
37
39
27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики CD1515-004
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5356-005
3.390 MKD
Големина
10.5
11C
11.5
12C
12.5
13C
13.5
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DM0110-100
2.543 MKD
Заштеда 25%
3.390 MKD
Големина
10.5
11C
11.5
12C
12.5
13C
13.5
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5358-200
4.390 MKD
Големина
10.5
11C
11.5
12C
12.5
13C
13.5
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Помош