Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS Uno Stand On Air
SKECHERS

SKECHERS Uno Stand On Air

Код на производ: 73690-SND
Prosečna ocena:
5
glas
ocena
1
(Oceni)
SKECHERS Stand On Air се женски lifestyle патики. Овие патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневните активности и слободното време. Горниот дел од вештачката кожа многу лесно и удобно се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Одличното дишење на овие патики ги одржува вашите стапала суви и свежи. Патиките имаат класичен врв и натпис SKECHERS на јазикот и на страната на патиката, што јасно ја истакнува вашата спортска посветеност. Омилени фармерки, тренерки или хеланки, изборот е ваш, бидејќи сè лесно ќе се вклопи со овие модерни патики. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорот, а исто така го продолжува животниот век на овие патики. Спецификација: Женски патики – lifestyle Состав: вештачка кожа Врвки Плиток профил Гумен ѓон. Дознај повеќе
4.890 MKD
4.890 MKD
3.912 MKD
Заштеда: 978 MKD
Извести ме за попуст

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За возрасни

SKECHERS Stand On Air се женски lifestyle патики. Овие патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневните активности и слободното време. Горниот дел од вештачката кожа многу лесно и удобно се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Одличното дишење на овие патики ги одржува вашите стапала суви и свежи. Патиките имаат класичен врв и натпис SKECHERS на јазикот и на страната на патиката, што јасно ја истакнува вашата спортска посветеност. Омилени фармерки, тренерки или хеланки, изборот е ваш, бидејќи сè лесно ќе се вклопи со овие модерни патики. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорот, а исто така го продолжува животниот век на овие патики.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Состав: вештачка кожа
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Големина ЕУ големина Големина во cm
  36,5
  38
  38,5
  39
  40
  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Помош