Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO LUCY 3
LOTTO

LOTTO LUCY 3

Код на производ: LTF231F102-82
2.990 MKD
2.990 MKD
2.093 MKD
Заштеда: 897 MKD
Извести ме за попуст

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 15%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 15% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36
37
38
39
40
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош