Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS Tiger Runner II
ASICS

ASICS Tiger Runner II

Код на производ: 1201A792-002
Prosečna ocena:
5
glas
ocena
1
(Oceni)
TIGER RUNNER™ II е машка патика што ќе ви се допадне со првиот чекор. Овие патики црпат инспирација од осумдесеттите кога џогирањето стана популарно. Покрај носталгијата и естетиката од осумдесетите, овие патики носат модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките OHAIO™ и X-CALIBER™, а модерната технологија EZFOAM™ ја зголемува удобноста, за што придонесува и средниот ѓон направен од EVA пена. Мрежестите материјали од кои е направен горниот дел носат удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина. Спецификација: Машки lifestyle патики EZFOAM™ технологија Лого на ASICS Врвки. Дознај повеќе
4.990 MKD
4.990 MKD
3.992 MKD
Заштеда: 998 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.25
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ASICS
Возраст За возрасни

TIGER RUNNER™ II е машка патика што ќе ви се допадне со првиот чекор. Овие патики црпат инспирација од осумдесеттите кога џогирањето стана популарно. Покрај носталгијата и естетиката од осумдесетите, овие патики носат модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките OHAIO™ и X-CALIBER™, а модерната технологија EZFOAM™ ја зголемува удобноста, за што придонесува и средниот ѓон направен од EVA пена. Мрежестите материјали од кои е направен горниот дел носат удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • EZFOAM™ технологија
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HLQ
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HLP
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393194-01
  3.672 MKD
  Заштеда 20%
  4.590 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327MS
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Помош