ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC ANDREA
ATHLETIC

ATHLETIC ANDREA

Код на производ: ATRB183301-04
1.690,00 MKD
1.690,00 MKD
1.183,00 MKD
Заштеда: 507,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 28
    *
  • 29
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Кондури 65878-BLK
3.392,00 MKD
Заштеда 15%
3.990,00 MKD
Големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Кондури 65878-NVY
3.392,00 MKD
Заштеда 15%
3.990,00 MKD
Големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Кондури SLA163102-01
2.093,00 MKD
Заштеда 30%
2.990,00 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
3.422,00 MKD
Заштеда 30%
4.888,00 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
1
1-
2
2-
10K
11K
11-K
12-K
13-K
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Сезона Зима 2018
Бренд ATHLETIC
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""