Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
Листа: BACK TO SCHOOL
254 производи
Sačuvano u omiljne
adidas ADVANTAGE K се женски патики кои се дизајнирани во тениски стил. Едноставниот и ...
Женски патики
1.866 MKD
Заштеда 25%
2.488 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5448-110
Nike Court Borough Low 2 патиките се совршена комбинација на удобност и стил. Структури...
Детски патики
3.501 MKD
Заштеда 10%
3.890 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 400135L-BKMT
SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики за машки деца на возраст од 4 до 10 години. Д...
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
27
29
30
31
32
33
Sačuvano u omiljne
Без разлика дали вашиот мал спортист игра тенис или не, тој ќе ужива во култните вибрац...
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
11K
11-K
12K
12-K
13-K
1
2
10K
Sačuvano u omiljne
Патики KRF221B106-02
1.254 MKD
Заштеда 40%
2.090 MKD
Големина
33
Sačuvano u omiljne
Патики 302308L-PKMT
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
27
31
33
34
Sačuvano u omiljne
Патики LTF211G107-10
Lotto Lori J детските патики за тинејџери имаат интересен дизајн и беспрекорна удобност...
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики DH4113-002
Со Nike Air Max Invigor кошаркарските патики за деца, се враќаме на еден од нашите клас...
4.072 MKD
Заштеда 20%
5.090 MKD
Големина
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Владајте на теренот во adidas PREDATOR FREAK .4 TF J патиките за фудбал. Ѕидовите не мо...
2.230 MKD
Заштеда 20%
2.788 MKD
Големина
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Патики 370677-30
Puma CARINA се патики за девојчиња инспирирани од тенисот. Овие патики се дизајнирани с...
2.543 MKD
Заштеда 25%
3.390 MKD
Големина
36
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213G102-74
Kronos STAR се патики за девојчиња совршени за новите генерации. Тие ќе им дадат д...
1.095 MKD
Заштеда 50%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
35
Sačuvano u omiljne
Reebok Rush Runner 4.0 се детски патики за девојчиња. Овие женски детски патики се напр...
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
1.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221G101-01
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Reebok RUSH RUNNER 4.0 се патики за момчиња инспирирани од трчањето и дизајнирани за се...
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
10.5
11.5
12
12.5
13.5
1.5
2
2.5
3
Sačuvano u omiljne
adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил, погоден за секоја пригод...
Унисекс патики за деца
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Патики UMF213B108-06
1.254 MKD
Заштеда 40%
2.090 MKD
Големина
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
adidas FortaRun се патики за деца. Вашите деца ќе бидат подготвени да влезат во играта ...
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
13-K
1
Sačuvano u omiljne
Патики 302308L-SMLT
SKECHERS HEART LIGHTS - RAINBOW LUX се детски патики за мали девојчиња. Детските обувки...
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
27
30
31
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5356-006
Nike Air Max SC се детски патики чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот...
3.411 MKD
Заштеда 10%
3.790 MKD
Големина
11C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики 380895-02
2.543 MKD
Заштеда 25%
3.390 MKD
Големина
36
38,5
37
Sačuvano u omiljne
Кога се на терен, вашите малечки имаат целосна контрола и ништо не може да ги спречи. Д...
2.091 MKD
Заштеда 25%
2.788 MKD
Големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Патики 400135L-BBLM
SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики наменети за момчиња од 4 до 10 години . Детск...
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
27
28
29
30
32
34
Sačuvano u omiljne
Подготвени за акција на игралиште, во училница или за прошетка, adidas GRAND COURT детс...
1.605 MKD
Заштеда 15%
1.888 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
9-K