Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Цена
deca-devojcinja
bebe
25 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 302653N-NVMT
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
24
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX7616-601
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV5458-105
2.511 MKD
Заштеда 10%
2.790 MKD
Големина
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302691N-LVHP
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
21
22
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302315N-PKMT
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
21
22
23
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302691N-PKLV
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
21
22
23
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики BQ5453-405
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF231G104-07
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
5-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
adidas ADVANTAGE Frozen детските lifestyle патики за бебиња и мали деца се резултат на ...
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
5-K
6K
7K
7-K
8-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302088N-HPMT
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
21
22
24
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302088N-SLHP
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
21
22
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CZ5361-006
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Nike Air Max SC се патики за бебиња чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горн...
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
6C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302088N-LVAQ
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
23
28
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302308N-SMLT
SKECHERS HEART LIGHTS - RAINBOW LUX се детски патики за девојчиња. Детските SKECHERS об...
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Reebok Rush Runner 4.0 се детски патики за девојчиња. Извонредно дизајнирани патики за ...
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро моде...
Детски патики
1.322 MKD
Заштеда 30%
1.888 MKD
Големина
6K
7K
8-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики BQ5453-108
Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил. ...
Детски патики
1.463 MKD
Заштеда 30%
2.090 MKD
Големина
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро моде...
Детски патики
1.133 MKD
Заштеда 40%
1.888 MKD
Големина
6K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
316 MKD
Заштеда 60%
790 MKD
Големина
25
35
37
38
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.