Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-devojcinja
deca-malecki
40 производи
Sačuvano u omiljne
Патики STF231G334-10
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
29
30
32
33
34
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231G100-10
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231G108-07
1.194 MKD
Заштеда 40%
1.990 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231G100-03
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223G101-82
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223G105-71
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223G105-10
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
28
29
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
12
13.5
1.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
4
5.5
6
Sačuvano u omiljne
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
12
12.5
13.5
1.5
2.5
Sačuvano u omiljne
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие беа инспирирани од adid...
1.969 MKD
Заштеда 10%
2.188 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Патики 302308L-PKMT
3.321 MKD
Заштеда 10%
3.690 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302308L-NVMT
3.321 MKD
Заштеда 10%
3.690 MKD
Големина
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302308L-SMLT
SKECHERS HEART LIGHTS - RAINBOW LUX се детски патики за мали девојчиња. Детските обувки...
3.321 MKD
Заштеда 10%
3.690 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221G101-01
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
31
33
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221G106-10
1.752 MKD
Заштеда 20%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF221G106-08
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
adidas Tensaur детските унисекс патики за бебиња и мали деца обезбедуваат поддршка и уд...
1.270 MKD
Заштеда 20%
1.588 MKD
Големина
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Reebok Rush Runner 4.0 се патики за девојчиња. Трчање, скокање, лулање и сите други акт...
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
10.5
11.5
12
13
2.5
Sačuvano u omiljne
Reebok Rush Runner 4.0 се детски патики за девојчиња. Овие женски детски патики се напр...
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
10.5
11.5
12
12.5
13.5
2.5
Sačuvano u omiljne
Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за девојчиња со издржлив гумен ѓон. Секој чекор е можн...
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5672-002
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за девојчиња во кои најмладите ќе бидат во...
1.554 MKD
Заштеда 40%
2.590 MKD
Големина
11C
11.5C
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики KRF211G102-08
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Kronos CODI PS се детски патики за трчање. Тие се дизајнирани да бидат лесни и да одгов...
945 MKD
Заштеда 50%
1.890 MKD
Големина
28
Sačuvano u omiljne
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие се инспирирани од adid...
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
10K
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.