Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-devojcinja
tinejdzeri
44 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.951 MKD
Заштеда 10%
4.390 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DJ6038-600
3.490 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD1096-608
2.843 MKD
Заштеда 25%
3.790 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF223G102-01
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF223G102-10
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
1.345 MKD
Заштеда 50%
2.690 MKD
Големина
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 386185-09
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310538L-BKRG
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.003 MKD
Заштеда 30%
4.290 MKD
Големина
28
28,5
29
31
33
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 388420-02
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
4.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.790 MKD
Заштеда 20%
3.488 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.888 MKD
Големина
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.022 MKD
Заштеда 30%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD1096-007
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF231G105-10
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
995 MKD
Заштеда 50%
1.990 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF231G101-03
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387376-02
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 386185-01
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 386185-02
Prosecna ocena:
glasa
5
glasa
5
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF223G102-82
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.345 MKD
Заштеда 50%
2.690 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF223G102-11
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
31
32
36
37
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.488 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
2.488 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики BQ5448-200
Nike Court Borough Low 2 се патики за тинејџери. Ретро дизајнот инспириран од кошарката...
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
3.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 374225-07
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Puma CARINA LIFT се детски lifestyle патики за тинејџери кои влегоа во новата сезона со...
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37,5
38
38,5
37
39
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.