Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
bebe
26 производи
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-123
2.790 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-124
2.790 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики 400150N-NVRD
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-405
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231B104-25
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.268 MKD
Заштеда 25%
1.690 MKD
Големина
6.5
7.5
8.5
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5361-110
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-110
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-007
Nike Court Borough Low 2 детските патики за бебиња имаат класичен дизајн инспириран од ...
2.312 MKD
Заштеда 20%
2.890 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
1.432 MKD
Заштеда 20%
1.790 MKD
Големина
6
7
8
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Патики 374225-07
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Puma CARINA LIFT се детски lifestyle патики за тинејџери кои влегоа во новата сезона со...
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37,5
38
38,5
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики 400135N-BBLM
SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики за машки бебиња. Детските SKECHERS обувки се ...
2.882 MKD
Заштеда 15%
3.390 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики DN4152-001
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
Големина
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Reebok RUSH RUNNER 4.0 TD се исклучително лесни и издржливи патики за мали деца. Облече...
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
5
6
7
7.5
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Reebok Rush Runner 4.0 се патики за целодневни активности за сите момчиња. Најмалите ст...
1.341 MKD
Заштеда 10%
1.490 MKD
Големина
4.5
5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Reebok RUSH RUNNER 4.0 се исклучително лесни и издржливи патики за мали деца. Облечете ...
1.272 MKD
Заштеда 20%
1.590 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон. Секој чекор е можнос...
894 MKD
Заштеда 40%
1.490 MKD
Големина
5.5
Sačuvano u omiljne
adidas BREAKNET се патики за бебиња чиј дизајн е инспириран од тенисот. Нека бидат ваши...
Бебешки патики
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
adidas ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека ги п...
1.133 MKD
Заштеда 40%
1.888 MKD
Големина
9-K
Sačuvano u omiljne
Сандали 83354-AH531
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
1920
21
2223
24
2526
27
2829
Sačuvano u omiljne
Сандали 83354-AK105
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
1920
21
2223
24
2526
27
2829
Sačuvano u omiljne
Сандали 83188-20771
834 MKD
Заштеда 40%
1.390 MKD
Големина
21
24
Sačuvano u omiljne
Сандали 83188-20783
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
834 MKD
Заштеда 40%
1.390 MKD
Големина
20
21
24
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.