Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-malecki
55 производи
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5451-117
3.190 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики STF231B334-02
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231B100-10
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 400137L-NVMT
3.137 MKD
Заштеда 15%
3.690 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231B108-02
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231B100-01
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231B102-28
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 387985-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
11.5
12
12.5
1.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223B103-31
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
28
29
30
32
34
Sačuvano u omiljne
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
11.5
12
3
Sačuvano u omiljne
Патики DQ0473-100
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
Големина
11.5
12
12.5
13.5
1
1.5
2
2.5
3
Sačuvano u omiljne
1.432 MKD
Заштеда 20%
1.790 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
5.5
6
Sačuvano u omiljne
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
5.5
6
Sačuvano u omiljne
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Чекор еден: Врзете му ги на вашето малечко овие Reebok патики со еластичните врвки. Чек...
1.432 MKD
Заштеда 20%
1.790 MKD
Големина
10.5
12
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Патики KRF221B106-02
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 400135L-BBLM
SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики наменети за момчиња од 4 до 10 години . Детск...
3.321 MKD
Заштеда 10%
3.690 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5451-110
Детските кошаркарски патики Nike Court Borough Low 2 комбинираат удобност и уникатен сп...
3.190 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
13.5
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Reebok Rush Runner 4.0 се детски патики за девојчиња. Овие женски детски патики се...
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
10.5
13
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5356-005
Nike Air Max SC се детски патики со воздушна технологија во ѓонот кои ќе го поддржат се...
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
12.5
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.