Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
1 - 2.499 MKД
190 производи
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M205-01
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M205-10
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213M103-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M104-3Y
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики UMF233M102-65
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M105-1Y
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M104-1Y
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF233M103-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики STF231M016-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.195 MKD
Заштеда 50%
4.390 MKD
Големина
40
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231M104-05
1.974 MKD
Заштеда 40%
3.290 MKD
Големина
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231M101-62
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
45
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231M103-03
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
41
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231M103-01
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
41
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики STM315705-02
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
40
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики STM213725-03
Prosecna ocena:
glasa
5
glasa
5
2.195 MKD
Заштеда 50%
4.390 MKD
Големина
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики STM315705-01
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
41
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M110-03
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M105-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M118-67
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M108-42
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M100-10
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M104-01
Prosecna ocena:
glasa
5
glasa
5
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M108-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M110-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
45
46
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.