Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
1 - 3.499 MKД
309 производи
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M205-01
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M206-01
2.645 MKD
Заштеда 50%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
2.795 MKD
Заштеда 15%
3.288 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10-
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M205-10
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M206-62
2.645 MKD
Заштеда 50%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
3.319 MKD
Заштеда 10%
3.688 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213M103-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF233M107-01
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M104-3Y
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233M107-01
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233M106-62
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF233M102-65
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M105-1Y
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233M107-09
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M104-1Y
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF233M103-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233M106-02
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
3.288 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
3.288 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики 1011B181-009
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
10
Sačuvano u omiljne
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики 384855-10
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
42
43
44
45
46
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1011B181-002
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
Патики 380810-04
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
43
44
45
46
44.5
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.