Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
Листа: Black week
537 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM325500-02
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.174 MKD
Заштеда 40%
5.290 MKD
Големина
41
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW4555-107
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.710 MKD
Заштеда 20%
3.388 MKD
Големина
8-
9
9-
10
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF233M103-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM315705-02
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
40
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 1201A792-001
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
8
8.5
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9537-013
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Од утринското вежбање во теретана, преку секојдневните обврски, до вечерните излегувања...
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
10-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM213725-03
Prosecna ocena:
glasa
5
glasa
5
2.195 MKD
Заштеда 50%
4.390 MKD
Големина
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF231M110-01
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
43
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF231M110-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF233M107-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM327310-03
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.295 MKD
Заштеда 50%
4.590 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF231M101-62
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10
10-
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
8
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
3.688 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 52635-BBK
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
42
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
9
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
3.072 MKD
Заштеда 30%
4.388 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
3.510 MKD
Заштеда 20%
4.388 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.