Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
Листа: Shopping days up to 15%
359 производи
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M110-03
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики DM1124-001
6.381 MKD
Заштеда 10%
7.090 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
3.049 MKD
Заштеда 10%
3.388 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10
10-
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики STM213725-03
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M110-01
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики DM9537-006
7.011 MKD
Заштеда 10%
7.790 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
3.949 MKD
Заштеда 10%
4.388 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики STM213725-02
3.174 MKD
Заштеда 40%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M100-10
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.661 MKD
Заштеда 10%
6.290 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Патики DC8185-007
4.552 MKD
Заштеда 20%
5.690 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
3.475 MKD
Заштеда 15%
4.088 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики LTF203M101-10
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
41
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M110-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231M101-62
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики 118000-BBK
3.990 MKD
Големина
42
43
44
45
42.5
Sačuvano u omiljne
Патики 52635-NVY
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.051 MKD
Заштеда 10%
3.390 MKD
Големина
42
43
44
45
46
42.5
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
9-
10-
Sačuvano u omiljne
3.730 MKD
Заштеда 15%
4.388 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
3.949 MKD
Заштеда 10%
4.388 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M104-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M105-01
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231M100-1X
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M108-02
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.