Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
424 производи
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-123
2.790 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-124
2.790 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
2.391 MKD
Заштеда 25%
3.188 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5451-117
3.190 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5358-011
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DJ5955-146
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики 310538L-BKRG
3.392 MKD
Заштеда 15%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
34
Sačuvano u omiljne
Патики 302691N-LVHP
2.542 MKD
Заштеда 15%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 400150N-NVRD
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 302315N-PKMT
2.882 MKD
Заштеда 15%
3.390 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 310451L-BKRG
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302315L-SMLT
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302691N-PKLV
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 310538L-NAT
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Патики DA1332-146
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики 302315L-PKMT
3.321 MKD
Заштеда 10%
3.690 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Патики 310451L-WHP
3.390 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302315L-NVMT
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Патики 400017L-CAMO
3.392 MKD
Заштеда 15%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.