Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Листа: MID SEASON SALE
460 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STF231B334-02
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Големина
28
29
30
33
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302315L-PKMT
3.192 MKD
Заштеда 20%
3.990 MKD
Големина
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD1096-600
2.723 MKD
Заштеда 30%
3.890 MKD
Големина
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400017L-CAMO
2.793 MKD
Заштеда 30%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.630 MKD
Заштеда 20%
3.288 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV5458-105
2.511 MKD
Заштеда 10%
2.790 MKD
Големина
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF231G100-03
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.374 MKD
Заштеда 40%
2.290 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF231B100-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF233B110-01
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF223G102-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.813 MKD
Заштеда 30%
2.590 MKD
Големина
4.5
5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5-K
6K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.419 MKD
Заштеда 10%
2.688 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.