Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Листа: Shopping days up to 15%
307 производи
Sačuvano u omiljne
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231G100-03
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 400017L-CAMO
3.392 MKD
Заштеда 15%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Патики DA2778-002
2.032 MKD
Заштеда 15%
2.390 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики DH9393-601
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231B108-02
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
Големина
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 388420-02
4.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Патики CD7782-009
3.672 MKD
Заштеда 20%
4.590 MKD
Големина
4Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 400150N-NVRD
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики DH9393-002
4.761 MKD
Заштеда 10%
5.290 MKD
Големина
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
2.599 MKD
Заштеда 10%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231B100-10
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.566 MKD
Заштеда 25%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
1.566 MKD
Заштеда 25%
2.088 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
1.791 MKD
Заштеда 25%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики UMF223B118-20
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
31
32
33
34
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231G105-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.194 MKD
Заштеда 40%
1.990 MKD
Големина
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-405
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики CD7783-009
3.112 MKD
Заштеда 20%
3.890 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
Sačuvano u omiljne
Патики CD7784-009
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.