Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
Листа: Black week
348 производи
Sačuvano u omiljne
adidas 90S RUNNER патиките се инспирирани од тркачкиот стил од 90-тите и прилагодени се...
Uniseks патики
array(0) {
}
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
Sačuvano u omiljne
adidas 90S RUNNER патиките се инспирирани од тркачкиот стил од 90-тите и прилагодени се...
array(0) {
}
2.393 MKD
Заштеда 40%
3.988 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.912 MKD
Заштеда 30%
5.588 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
adidas ADVANTAGE BASE се патики за жени. Едноставниот и елегантен дизајн е надополнет ...
array(0) {
}
2.766 MKD
Заштеда 25%
3.688 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
Sačuvano u omiljne
Патики KRF201F07-03
array(0) {
}
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики STW028745-01
array(0) {
}
1.845 MKD
Заштеда 50%
3.690 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики STW028745-02
array(0) {
}
1.845 MKD
Заштеда 50%
3.690 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики LTA193225-01
array(0) {
}
1.595 MKD
Заштеда 50%
3.190 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Патики LTA193225-30
array(0) {
}
1.595 MKD
Заштеда 50%
3.190 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Патики LTF203F100-01
array(0) {
}
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики LTA191221-02
array(0) {
}
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF201F08-10
array(0) {
}
1.345 MKD
Заштеда 50%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213F102-10
array(0) {
}
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213F102-03
array(0) {
}
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики KRF203F104-08
array(0) {
}
1.445 MKD
Заштеда 50%
2.890 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики KRF203F104-01
array(0) {
}
1.445 MKD
Заштеда 50%
2.890 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики ELJ183271-03
array(0) {
}
1.295 MKD
Заштеда 50%
2.590 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики ELJ183271-01
array(0) {
}
1.295 MKD
Заштеда 50%
2.590 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 117151-BBK
array(0) {
}
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Патики 33155-PEW
array(0) {
}
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики 117012-BLK
array(0) {
}
3.432 MKD
Заштеда 20%
4.290 MKD
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Патики 117017-BBK
array(0) {
}
2.394 MKD
Заштеда 40%
3.990 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45