Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 1.499 MKД
75 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF231F102-75
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF231F101-83
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.374 MKD
Заштеда 40%
2.290 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223F105-01
1.316 MKD
Заштеда 60%
3.290 MKD
Големина
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF221F108-01
1.137 MKD
Заштеда 70%
3.790 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTB191204-02
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 343881-007
Nike Benassi JDI се женски папучи за секој ден кои обезбедуваат лесен комфор во класиче...
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELA171212-01
836 MKD
Заштеда 60%
2.090 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191208-12
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
39
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191292-03
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.116 MKD
Заштеда 60%
2.790 MKD
Големина
36
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191292-46
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191297-80
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
37
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191208-31
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ183271-01
1.036 MKD
Заштеда 60%
2.590 MKD
Големина
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
832 MKD
Заштеда 30%
1.188 MKD
Големина
5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
1.042 MKD
Заштеда 30%
1.488 MKD
Големина
4
5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 26877-AF994
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
945 MKD
Заштеда 50%
1.890 MKD
Големина
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.190 MKD
Заштеда 20%
1.488 MKD
Големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
1.042 MKD
Заштеда 30%
1.488 MKD
Големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 26877-AF993
945 MKD
Заштеда 50%
1.890 MKD
Големина
37
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи KRF231F404-01
476 MKD
Заштеда 60%
1.190 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF231F407-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
476 MKD
Заштеда 60%
1.190 MKD
Големина
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF231F400-40
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
476 MKD
Заштеда 60%
1.190 MKD
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи KRF231F404-10
476 MKD
Заштеда 60%
1.190 MKD
Големина
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF231F401-80
476 MKD
Заштеда 60%
1.190 MKD
Големина
38
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.