ADIDAS TANGO STREETGLI
ADIDAS TANGO STREETGLI
ADIDAS TANGO STREETGLI
ADIDAS TANGO STREETGLI
ADIDAS

ADIDAS TANGO STREETGLI

Код на производ: CW4119
1.188,00 MKD
949,99 MKD
950,00 MKD
Заштеда: 238,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 5
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Топка SC3891-100
1.323,00 MKD
Заштеда 30%
1.890,00 MKD
Големина
4
5
Sačuvano u omiljne
Топка SC3316-657
973,00 MKD
Заштеда 30%
1.390,00 MKD
Големина
4
5
Sačuvano u omiljne
Топка SC3284-600
1.183,00 MKD
Заштеда 30%
1.690,00 MKD
Големина
4
5
Sačuvano u omiljne
Топка N.KI.32.855.07
632,00 MKD
Заштеда 20%
790,00 MKD
Големина
NS
OG
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Есен 2018
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""