Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
ACTION ACTION ROLER
ACTION ACTION ROLER
ACTION ACTION ROLER
ACTION ACTION ROLER
ACTION ACTION ROLER
ACTION ACTION ROLER
ACTION

ACTION ACTION ROLER

Код на производ: PW-117C-BLGR
2.190 MKD
2.190 MKD
1.752 MKD
Заштеда: 438 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2629 26-29
  • 3033 30-33
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2629 26-29
3033 30-33
3437 34-37
3841 38-41
XS XS
S S
M M
L L
3336 33-36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.

 

Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ролери PW-153-BLPR
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
2629
2932
3033
3336
3437
3740
3841
4043
2831
3134
2730
3538
3133
3436
3638
3941
4244
4547
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-126-ROLERPNK
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
2629
2932
3033
3336
3437
3740
3841
4043
2831
3134
2730
3538
3133
3436
3638
3941
4244
4547
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117-LINEWH
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
2629
2932
3033
3336
3437
3740
3841
4043
2831
3134
2730
3538
3133
3436
3638
3941
4244
4547
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-113-LNEDU
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
2629
2932
3033
3336
3437
3740
3841
4043
2831
3134
2730
3538
3133
3436
3638
3941
4244
4547
Помош