Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
adidas CUSH LOW 3PP
adidas

adidas CUSH LOW 3PP

Код на производ: DZ9383
adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара. Овие чорапи овозможуваат удобност во текот на целиот ден и даваат поддршка на стапалата таму каде е најпотребно за време на напорен тренинг. Подетално
588 MKD
588 MKD
470 MKD
Заштеда: 118 MKD
Извести ме за попуст
  • M
  • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

adidas CUSH LOW 3PP се чорапи за тренинг кои доаѓаат во пакет од три пара.

Овие чорапи овозможуваат удобност во текот на целиот ден и даваат поддршка на стапалата таму каде е најпотребно за време на напорен тренинг.

Ткаенината богата со памук е мека на допир, но има одлични својства.

Незабележителното лого на adidas го истакнува спортскиот изглед.

Спецификации:

  • Унисекс чорапи за тренинг
  • Пакет од три пара
  • Состав: 58% памук, 40% полиестер, 2% еластин
  • Боја: црна, бела, сива
  • Шифра на артикл: DZ9383
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
LG LG
MD MD
SM SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X

Остави коментар

Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.

 

Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Чорапи 411100-01-030
177 MKD
Заштеда 70%
590 MKD
Големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Чорапи GE6132
Performance HC ANKLE 3PP се специјално изработени чорапи за тренинг изработени од мек и...
390 MKD
Заштеда 20%
488 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
Sačuvano u omiljne
Чорапи 411100-99-030
177 MKD
Заштеда 70%
590 MKD
Sačuvano u omiljne
Чорапи 411100-90-030
177 MKD
Заштеда 70%
590 MKD
Помош