Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
NIKE 3PPK VALUE COTTON QUARTER (S,M
NIKE 3PPK VALUE COTTON QUARTER (S,M
NIKE 3PPK VALUE COTTON QUARTER (S,M
NIKE 3PPK VALUE COTTON QUARTER (S,M
NIKE

NIKE 3PPK VALUE COTTON QUARTER (S,M

Код на производ: SX4926-101
690 MKD
690 MKD
621 MKD
Заштеда: 69 MKD
Извести ме за попуст
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.

 

Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Чорапи 411100-01-030
177 MKD
Заштеда 70%
590 MKD
Големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Чорапи GE6132
Performance HC ANKLE 3PP се специјално изработени чорапи за тренинг изработени од мек и...
390 MKD
Заштеда 20%
488 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
Sačuvano u omiljne
Чорапи 411100-99-030
177 MKD
Заштеда 70%
590 MKD
Sačuvano u omiljne
Чорапи 411100-90-030
177 MKD
Заштеда 70%
590 MKD
Помош