Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
342 производи
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-123
2.790 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-124
2.790 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
2.391 MKD
Заштеда 25%
3.188 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5451-117
3.190 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5358-011
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DJ5955-146
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики 310538L-BKRG
3.392 MKD
Заштеда 15%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
34
Sačuvano u omiljne
Патики 302691N-LVHP
2.542 MKD
Заштеда 15%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 400150N-NVRD
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 302315N-PKMT
2.882 MKD
Заштеда 15%
3.390 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 310451L-BKRG
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302315L-SMLT
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302691N-PKLV
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Патики 310538L-NAT
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Патики DA1332-146
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики 302315L-PKMT
3.321 MKD
Заштеда 10%
3.690 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Патики 310451L-WHP
3.390 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики 302315L-NVMT
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Патики 400017L-CAMO
3.392 MKD
Заштеда 15%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
29
30
31
32
33
33,5